Кошик
485 відгуків
НОТІК

Акумулятори (батареї) для ноутбуків

На жаль, навіть за правильної експлуатації, батареї для ноутбуків з часом виходять з ладу. Відбувається це не відразу, а поступово – знижується їхня ємність. Через війну термін автономної роботи скорочується. Якщо відразу після покупки заряду вистачало, щоб пропрацювати 6-7 годин, то через два-три роки вже через 3-4 години роботи доводиться швидко шукати батареї для ноутбуків найближчу розетку, щоб не залишитися без комп'ютера. Єдиний спосіб надійно вирішити проблему – купити акумулятор на ноутбук.
Адже в більшості випадків техніку експлуатують зовсім не так правильно, як було б слід.

Наприклад, під час роботи від мережі виробники рекомендують знімати, а при автономній роботі ставити акумулятор на ноутбук. Але багато користувачів все одно ніколи не знімають батарею. Як наслідок – її ємність падає ще швидше.

Також комп'ютери досить часто залишають у машинах у холодні дні або навпаки, працюють у безпосередній близькості від радіаторів опалення або нагрівальних приладів. Через це акумулятор до ноутбука служить значно менше, ніж міг би.

Дуже рідко ноутбук правильно експлуатується у перші дні після покупки. Адже саме цей найважливіший час!
За рекомендаціями фахівців перед початком роботи необхідно повністю зарядити АКБ для ноутбука. Потім вона має бути розряджена до 0. Не потрібно хапатися за зарядний пристрій, коли заряд впаде до 20-40%. Таку процедуру слід повторити щонайменше тричі. Тільки після цього батарея на ноутбук використовуватиметься на повну ємність. На жаль, якщо не виконати цього, термін служби значно скоротиться. А багато власників навіть не знають про подібне правило. Відповідно вже через пару років їм доводиться купити акумулятор для ноутбука замість старого, здатного пропрацювати від сили годину-дві.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner