Кошик
485 відгуків
НОТІК

Ігрові ПК

Можемо зібрати для Вас ПК по вашому бюджету і потребам. Доступні ціни.

Незважаючи на конкуренцію з боку потужних консолей, таких як Playstation або Xbox, ігровий ПК, як і раніше, дуже популярний. З одного боку, це пов'язано з ексклюзивними іграми, які доступні тільки для ПК, а також дуже хорошим співвідношенням ціни і якості, яке пропонують комп'ютери.

Незважаючи на те, що планшети та ноутбуки замінили настільні ПК у багатьох сім'ях, є деякі програми, для яких настільні ПК є найкращою альтернативою. Зокрема, вимогливі до продуктивності програми, такі як комп'ютерні ігри, вимагають високоякісного устаткування й можуть використовуватися багатьох менших родичах ПК.

Крім ексклюзивних ігор, ігрові комп'ютери мають інші переваги перед консолями. Як і всі настільні комп'ютери, моделі ігор пропонують багато місця для апаратного забезпечення у своїх корпусах. Оскільки воно не обов'язково має бути компактним (для економії місця), то часто дешевше, ніж обладнання, встановлене в ноутбуках, планшетах та консолях. Тому ігровий комп'ютер часто потужніший за консоль за тією ж ціною або дешевше за тієї ж продуктивності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner