Кошик
485 відгуків
НОТІК

Dell

Компанія Dell випускає ноутбуки різної цінової категорії, що дозволяє вибрати недорогий, але багатофункціональний лептоп, здатний повністю задовольнити всі вимоги споживача.

Популярні серії:

  • Vostro – лінійка ноутбуків для середньостатистичних користувачів, малого та середнього бізнесу, що характеризуються оптимальним захистом даних, комплектуються продуктивними процесорами та відеокартами для вирішення широкого спектру завдань.
  • Latitude – серія ноутбуків, головна перевага яких полягає у високій якості складання, надійності та тривалості автономної роботи. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати лептоп під конкретні завдання.
  • Inspiron – лінійка моделей середнього класу, які за рахунок гарного апаратного забезпечення можна використовувати як домашні пристрої або переносні мультимедійні центри.
  • Alienware – серія потужних геймерських ноутбуків із чудовими характеристиками, що дають високу продуктивність та великий ігровий потенціал.
  • XPS – сімейство інноваційних лептопів, що поєднують у собі сучасну конструкцію, передові технології та класичне виконання. Це універсальний пристрій, який стає ідеальним компромісом між мультимедіа центром, ноутбуком бізнес-класу та ігровим лептопом.


Характерна відмінність ноутбуків бренду Dell – висока якість зборки та продуктивність, функціональність разом із тривалістю автономної роботи, які вдало поєднуються з прийнятною вартістю на весь модельний ряд.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner